Renown United Events Calendar

« Back to Calendar

Draw for 25 and 26 July

Start:
July 25, 2020
End:
July 26, 2020
Address:
Google Map
Australia
DAY TIME COMPETITION TEAM 1 TEAM 2
SATURDAY 25TH JULY BEVERLY HILLS PARK
BEVERLY HILLS PARK – MICRO FIELD 1    
9:00:00 AM Under 6 Kingsgrove Colts (Red) Kingsgrove Colts (Blue)
9:50:00 AM Under 7 Kingsgrove Colts Renown United
BEVERLY HILLS PARK – MINI FIELD 1    
9:00:00 AM Under 8 Kingsgrove Colts (Blue) Kingsgrove Colts (Red)
9:50:00 AM Under 9 Kingsgrove Colts (Red) Kingsgrove Colts (Blue)
BEVERLY HILLS PARK – MOD FIELD 1    
10:40:00 AM Under 10 Kingsgrove Colts Renown United
11:40:00 AM Under 11 Kingsgrove Colts Renown United
BEVERLY HILLS PARK – INTERNATIONAL FIELD
12:40:00 PM Under 12 Kingsgrove Colts Hurstville United
1:40:00 PM 2020 COMBINED GIRLS UNDER 14 Kingsgrove Colts U/14 Girls La Perouse United U/14 Girls
2:45:00 PM O35 Men’s League Tag Kingsgrove Colts Renown United
CAHILL PARK
CAHILL PARK – MICRO FIELD 1    
9:30:00 AM Under 6 Arncliffe Scots Penshurst RSL (Green)
10:20:00 AM Under 7 Arncliffe Scots Penshurst RSL
CAHILL PARK – MINI FIELD 1    
11:10:00 AM Under 8 Arncliffe Scots Penshurst RSL
12:00:00 PM Under 9 Arncliffe Scots Penshurst RSL
CAHILL PARK – MOD FIELD    
12:50:00 PM Under 10 Arncliffe Scots Penshurst RSL
1:50:00 PM Under 11 Arncliffe Scots Penshurst RSL
CAHILL PARK – INTERNATIONAL FIELD
2:50:00 PM Under 12 Arncliffe Scots Penshurst RSL
3:50:00 PM 2020 COMBINED GIRLS UNDER 16 Arncliffe Scots U/16 Girls North Ryde Girls U/16
5:00:00 PM 2020 SOUTHERN OPEN AGE SILVER Arncliffe Scots Open Age Hurstville United Open Age
SCARBOROUGH PARK
SCARBOROUGH PARK – MICRO FIELD 1    
9:00:00 AM Under 6 Brighton Seagulls Kogarah Cougars
9:50:00 AM Under 6 Hurstville United Riverwood Legion
SCARBOROUGH PARK – MICRO FIELD 2    
9:00:00 AM Under 7 Riverwood Legion Hurstville United
9:50:00 AM Under 7 Brighton Segulls Kogarah Cougars
SCARBOROUGH PARK – MINI FIELD    
10:00:00 AM Under 8 Hurstville United U/8 Brighton Seagullls U/8
10:20:00 AM Under 8 Brighton U/8 Renown United U/8
10:40:00 AM Under 8 Renown United U/8 Hurstville United U/8
11:00:00 AM Under 9 Riverwood Legion Hurstville United
11:50:00 AM Under 11 Brighton Seagulls Kogarah Cougars
SCARBOROUGH PARK – MOD FIELD    
12:50:00 PM Under 12 Brighton Seagulls Renown United
1:50:00 PM O35 Men’s League Tag Brighton Seagulls De La Salle
RENOWN UNITED    
RENOWN PARK – MICRO FIELD 1
10:00:00 AM Under 6 Renown United Penshurst RSL (Gold)
RENOWN PARK – MINI FIELD 1
10:50:00 AM Under 9 Brighton Seagulls Renown United (White)
RENOWN PARK – INTERNATIONAL FIELD
11:40:00 AM O35 Men’s League Tag Como Jannali O35s Kurnell O35s
1:00:00 PM 2020 SOUTHERN OPEN AGE SILVER Renown United Open Age Como Jannali Open Age (2)
BYE
Under 11 Hurstville United BYE
Under 10 Brighton Seagulls BYE
Under 9 Renown United (Green) BYE
DAY TIME COMPETITION TEAM 1 TEAM 2
SUNDAY 26TH JULY BEXLEY OVAL – INTERNATIONAL FIELD
9:00:00 AM 2020 SOUTHERN UNDER 14 SILVER Hurstville United U/14 Engadine Dragons U/14 (2)
10:10:00 AM 2020 SOUTH EASTERN UNDER 14 SILVER Mascot Juniors U/14 Botany Juniors U/14
11:20:00 AM 2020 EASTERN UNDER 17 SILVER Matraville Tigers U/17 Botany Juniors U/17
12:40:00 PM 2020 SOUTHERN UNDER 15 SILVER Hurstville United U/15 De La Salle U/15 (2)
BEVERLY HILLS PARK – INTERNATIONAL FIELD
9:00:00 AM 2020 SOUTH EASTERN UNDER 13 BRONZE Kingsgrove Colts U/13 Botany Juniors U/13 (2)
10:10:00 AM 2020 SOUTH EASTERN UNDER 14 GOLD Kingsgrove Colts U/14 La Perouse United U/14
11:20:00 AM 2020 SOUTHERN UNDER 15 GOLD Kingsgrove Colts U/15 Renown United U/15
12:30:00 PM 2020 SOUTH EASTERN UNDER 16 GOLD Arncliffe Scots U/16 Bondi United U/16
2:00:00 PM 2020 BLUES TAG COMBINED UNDER 11 Kingsgrove Colts Blues Tag U/11 Leichhardt Wanderers Blues Tag U/11
RENOWN PARK – INTERNATIONAL FIELD
9:00:00 AM 2020 SOUTH EASTERN UNDER 13 GOLD Renown United  U/13 Arncliffe Scots U/13
10:10:00 AM 2020 SOUTHERN UNDER 14 SILVER Renown United U/14 Taren Point U/14
11:20:00 AM 2020 SOUTHERN UNDER 15 SILVER Earlwood Saints U/15 Engadine Dragons U/15 (2)
WITHDRAWAL 2020 COMBINED UNDER 20 SILVER Earlwood Saints U/20 Mascot Juniors U/20
12:30:00 PM 2020 SOUTH EASTERN UNDER 16 SILVER Renown United U/16 Kingsgrove Colts U/16
BYE
2020 SOUTH EASTERN UNDER 13 BRONZE Penshurst RSL U/13

 

iCal Import + Google Calendar